TERSI MBULON Luizín! Sa Gjynah kjo qe i Ndodhi sot, Tronditi Shkodranin

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizí u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë.

Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqípëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti dùket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, dùke ndarë për ndjèkësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Së fùndmi Luizí párálájmëroi se kënga e tij e re do të publíkohèt ditën e sotme ama vetëm pak më parë këngëtari me anë të një video trègòi për shkák të disa procedurave të YouTube, dùhen edhe të páktën 48 orë që kënga të jetë në platformën YouTube.

Luizí shpesh poston foto dhe video nga pèrditshmëria e tij e së fùndmi dùket se ka ndáluar për ‘të ndíhmuar’ disa pùnëtorë, të cilët po rregùllonin trotuaret në një lagje të Tiranës. Luizí ka postuar një video teksa ndòdhèt mbi mjetin që pèrdoret për të rregùlluar rrugët.

 

Leave a Reply