Thursday, June 1, 2023
HomeGenelTest Që Bën Námín/ Kjo Foto Párashíkon Sáktë Të Ardhmen, Na e...

Test Që Bën Námín/ Kjo Foto Párashíkon Sáktë Të Ardhmen, Na e thùaj Çfarë Numri Zgjòdhe

Shumë herë në jetën tonë árríjmë në píkën kur kèrkojmë përgjígjèn e një pyetjeje të rèndësishme për veten tonë ose, dùhèt të márrím një vendim të rèndësishëm, por nuk dimë si të veprojmë.

Nëse e gjèni veten në një situatë të ngjashme, bèni këtë tèst. Shíkoni imazhin më poshtë dhe zgjídhni një nga numrat në figurë. Mos hezítòni, besoni në intuitën tuaj dhe gjèni këshilla për të ardhmen e jetës tuaj. Çfarë numri zgjídhe ti? Nëse zgjèdhja juaj është:

Numri 1, Çdo gjë do të shkòjë mirë dhe shumë shpèjt ato do të bèhen realitet me një lájm të bekuar. Kjo do te thote se me hyrjen e muajit qe vjèn endrra dhe dèshira te pafùnda mùnd tju realizohen.

Numri 2, Mos e h.umb shpresën, do të jesh i suksesshëm. Ne jeten tuaj do te vije nje moment (pas 15 ditesh), ku do ta gjèsh veten me mire se kurre si nga shèndeti edhe nga ana e párave.

Numri 3, Ndihma do të vijë nga aty ku më pak e pr.isnit. Kjo ndíhme gjigande qe do tju jepet do te beje qe te zgjídhni çdo pèngese ne te tashmen tuaj apo te láni bòrxhe dhe krèdi qe ju mùndojne.

Numri 4, Rezùltati tani váret vetëm nga ju. Ju jeni një person i mrekùllueshëm dhe fati ka vèndòsur që do të të sjellë atë që që keni dëshirùar fíks tre muaj më pare… E meritoni!

Numri 5, Mos dëgjoni thash.etheme e botës sepse kohët e fùndít ju kanë shumë zíli dhe mùnd t’ju kapi syri i kèq. Mbani një objekt fatsjellës në xhepin tuaj deri më 31 dhjetor.

Numri 6, Gjithçka do të fùnksíonojë mbárë së shpèjti. Në 21 tetor do të mèrrni një lájm fantastík, ndërsa në 16 nëntor më në fùnd ajo që të do shumë shpirti do të realizohèt. Mbani mend datat!

Numri 7, Ëndrrat tuaja së shpèjti do të bèhen realitet. Por, kùjdès. Duhèt që gjatë tetorit të bèni një gjë të mirë, síkur një dhùratë apo një diçka që të ndíhmojë díkë. Në fíllim të muajit nëntor do të mèrrni lájmin që do tju ngrohë ze.rëm.

Numri 8, Mos i nx.itoni gjërat. Diçka që kèrkoni ta realizoni dhe nuk po bèhèt, mòs e bèni me zòr sepse fati do t’ju bráktisè fare. Thjesht jepini pak kohë dhe këto muaj qetësoni më shumë mendjen tuaj. Gjithçka do ecë mbárë.

Numri 9, Gjithçka do të shkòjë siç e keni imágjínuar dhe do të jeni të kënaqur me rezùltatin. Por, kùjdès! Këto kohë keni harrùar të kùjdèseni për shèndètin tuaj ndáj dhe që të mòs pèrbálleni me të paprítura, dùhèt që shèndèti të jetë në fokusín tuaj.

Numri 10, E vetmja gjë që pe.ngon suksesín tuaj është mu.ngesa e vetë-besimit. Kujtoni se po ti bèni gjërat vetë do tia dilni mbánë, por ajo që kèrkoni të realizoni kèrkon báshkëpùnim. Kërkoni ndíhmën e një míku/të afërmi të ngushtë dhe do të na uroni sepse më në fùnd gjíthçka do t’ju realizohèt.

Numri 11, Do t’ju ofrohèt ndíhmë në ditët në vijim, por më mirë ta refu.zoni, sepse disa njerëz duan të ndíkojnë si ke.qdashës në jetën tuaj. Më mirë gjatë kësáj epriudhe gjërat ti bèni në fsh.ehtësi, të páktën deri në 03 dhjetor 2022 pasi pas kësáj date do të keni shumë mbështètje planetare.

Numri 12, Mendoni párá se të veproni. Deri tani jeni fokusuar dhe keni kèrkuar të realizoni disa gjëra që në të vërtetë nuk kanë shumë vlera për jetën tuaj. Do të keni mbështètjen e fatit deri në 22 nëntor, por kùjdès! Duhèt që të mendoheni shumë mirë se çfarë do dëshíròni.

Numri 13, Do të befasoheni këndshëm, veçánërisht nëse mendoni se kjo është e pam.undur. E dini përse? Sepse më 16 tetor do të mèrrni një lájm që do të kèrceni nga gëzími. Dùrim! Janë vetëm disa ditë më shumë.

Numri 14, Díkush do të kèrkojë ndíhmën tuaj. Ju jeni një person me shpirt dhe ze.mër të mirë dhe díkush ka vërtetë ndíhmë. Nëse ju kèrkojnë ndíhmë, ju jepni gjíthçka për të bërë mirë. Sepse deri në fùnd të vitit do t’ju shpërblehèt me diçka të madhe.

Numri 15, Ju jeni shumë të lod.hur, prandáj është më mirë të mòs veproni tani, por të pus.honi dhe të mèrrni fòrcë. Dukeni síkur keni hùmbur në rrugën tuaj ndáj dhe jepini vetes disa kohë qetësi të páktën deri në 15 nëntor dhe më pas hapni listën e dëshirave tuaja dhe idetë do t’i keni më të qárta.

Numri 16, Fál kush të zèmèroi. Díkush që ju dashuron shumë, pa dashje ju lèndòi dhe ju e keni márrë shumë inát. Nuk mùnd të bíer shi përjetë dhe díelli do të lindë sërish, ndáj dhe dashùria dùhèt të tríùmfojë gjíthnjë. Nëse fál sot, do të jesh i bekuar përjetë!

Numri 17, Mos mendo shumë gjatë. Nga 05 tetori deri në 31 dhjetor fati është në anën tuaj dhe ju do të jeni i mbùluar me një bekim të madh ndáj dhe ju dùhèt që të bëeni vetëm një listë dëshirat pasi për fat të mirë shumica do të të plòtësohen.

Numri 18, Një mùndësi e re do të hapet së shpèjti. Prej një kohe të gjatë keni planifíkuar një ndrýshim në jetën tuja, një rritje rroge në pùnë, një hap më të madh në jetën tuaj. Nga data 11 tetor, ky numër mèrr shumë fat ndáj dhe gjíthçka do të kthehèt në realitet.

Numri 19, Do të shkòni atje ku nuk e pr.isnit, por aty do të gjèni lumturinë tuaj. Edhe pse ju nuk doni të lárgòheni nga të afërmit tuaj dhe ngfa njerëzít e zèmrës fati ju mbështète që të nisni një kapitùll të ri në jetën tuaj, dhe nëse nuk e bèni mùnd të pèndòheni gjíthë jetës.

Numri 20, Jini më të hapur, mbáni më pak sek.rete. Disa njerëz kèrkojnë që të mbështèten më shumë tek ju dhe t’ju trègòjë shumë nga gjërat e tyre personale, por tani po trègòhesh i mb.yllur dhe mbán shumë sek.rete. Nëse sillesh kështu, do t’ju lárgohen të gjíthë, ndáj dhe ndrýsho párá se të jetë vonë. Ju jeni të rrethuar nga njerëz të mirë.

Numri 21, Díkush është shumë xhe.loz për ju. Kùjdesu për lumturinë tënde. Për këtë arsye dùke nisur nga data 05 tetor dhe deri në 30 dhjetor ju dùhèt me çdo kusht të bani me vete një objekt që ju sjell fat për të qendrùar lárg nga syri i kèq. Gjithashtu çdo mbrëmje lajini duart me ujë me majdanoz.

Numri 22, Do të ndjeni se ka ardhùr koha të ndrýshoni. Mos kini fríkè nga asgjë. Shumica e nejrëzve ju thonë se ju kèrkoni shumë pak nga jeta, ndërkohë që ju emritoni më shumë. Do të keni fatin në anën tuaj, dùke fílluar që nga data 10 tetor ndáj dhe hídhni një hap drejt një nisje të re.

Numri 23, Gjatë një kohe të gjatë po kèrkoni një ldhje, një dashùri të re, ose një lèvízje për më mirë në pùnë. Në datën 17 tetor ju dùhèt të ndízni një qírí dhe të luteni për dëshirën tuaj më të madhe. Fati ju mbështèt deri më 20 nëntor.

Numri 24, Mos u trèmb, ti mèríton më të mirën. Ndaj dhe është koha që ju të mòs e hùmbisni kohën dùke bërë gjëra që nuk vlejnë. Nëse në datën 13 tetor do të bèni diçka pozítive, në 06 nëntor do të mèrrni një dhùratë të çmuar dhe hyjnore.

Numri 25, Koha për t’i treguar botës se ju mùnd të mèrrni atë që dëshíròni. E dini çfarë dùhèt të bèni. Vizítoni brènda 20 tetorit një vend të shenjtë në Shqípëri dhe aty shprèhni dëshirën tuaj. Deri párá Vitit të Ri, gjíthçka do të vijë në dritë.

Numri 26, Dëshira juaj më në fùnd do të realizohèt. Nuk dùhèt të bèni më asgjë, asnjë rítual dhe asgjë tjetër. Ju jeni të bekuar dhe më në fùnd shèndèti, financat dhe dashùria do të jetë në formën më të mirë për ju pasi do të mèrrni një lájm të mirë…Duke fílluar që sot fati nuk do t’ju bráktísë më kurrë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments