Friday, September 29, 2023
HomeGenelTetori ne 21 sjell mùndesi për të rritur párate, 6 shenjat që...

Tetori ne 21 sjell mùndesi për të rritur párate, 6 shenjat që do të kenë shánse perfitimi

Duket se jeta jone ka nèvòjë për më shumë lajme të mira dhe pse jo të jemi gjithnjë të mbështetur nga një fat i mbarë. Për këtë Meri sot do të na tregojë që të vetëm mendja dhe shpirti jonë kërkon të dëgjojë për pyetjet e shpeshta që kemi… Ku duhet te shkojmë? Çfare duhet te zgjedhim.

Mesazhi i shenjës: Dashi Sot do jeni enderrimtar te fùqishem dhe natyrisht do merrni nje drejtim apo rruge per nje bashkepunim apo marreveshje te rendesishme. Një person shumë i rëndësishëm hyn në jetën tënde më 30 tetor dhe shumë gjëra do ti ndrýshojë.

Mesazhi i shenjës: Demi Gjatë kësaj faze të jetës duhet te keni vemendjen e duhur per vendimet qe do merrni ne jeten tuaj. Nga data 26 tetor dhe deri më 14 nentor do të keni një perudhë fatlume dhe shumë të begatë, vetëm kùjdes mos u fokusoni në gjëra të kota por veç tek momenti juaj.

- Advertisement -

Mesazhi i shenjës: Binjaket Per momentin ne vendin ku jetoni apo ne punen qe beni nuk po shikoni te ardhme dhe as enderrime e qetesi Prandaj do kerkoni te zhvèndoseni apo beni nje ndrýshim vendi apo pune.

Mesazhi i shenjës: Gaforrja E ardhmja ne nje projekt apo çeshtje te rendesishme duket e mire dhe ju keni bere maksimalen. Por kjo sot nuk váret vetem nga ju. Do jeni ne pritje te lajmeve qe vijne nga te tjeret.

Mesazhi i shenjës: Luani Do ta perdorni fòrcèn tuaj ekonomike per te permbùshur nje ender ne lidhje me sigurine dhe te ardhmen tuaj. Por sot mùndesia te beni nje gábím ne rrugen qe do zgjidhni eshte e madhe ndáj dhe shpesh në lùtjet e tua kërkoji ndihmë Universit që të të ndríçojë shenjat e së ardhmes.

- Advertisement -

Mesazhi i shenjës: Vírgjèresha Do jepnit gjithcka per nje partner romantik te dashur dhe qe tju nxírte sado pak nga realiteti i tríshtuar që po përjetojmë të gjithë. Cdo gje qe keni bere dhe sákrífikuar do ti jepnit pa mendyshje.

Mesazhi i shenjës: Peshorja Cdo ndjenje e pasígùrt apo plan i pa-sígùrt nuk do mùnd tju príshi qetesine dhe harmonine qe keni vendosur ne perditeshmerine tuaj. Do ti fusni ne frigorifer ndjenjat dhe projektet e dy.shimta.

Mesazhi i shenjës: Akrepi Dashuria duket sikur ka marre rrugen per te kaluar shkrtetetiren e per te dal ne breg te deshirave tuaja. Kjo mbart rískùn qe te mos arrijë asnjehere tek ju, por për fat të mirë nga 28 nëntori dhe deri në fund të dhjetorit do të përjetosh një periudhë të mbarë.

Mesazhi i shenjës: Shigjetari Duhet te shikoni pak me jashte se shtepia juaj apo vendi juaj i frekuentimit dhe punimit. Ka gjera qe duhet te perfeksiononi qe te merrni rol drejtues apo te pershtateni me kushtet e reja teknologjike.

Mesazhi i shenjës: Bricjapi Ka dy menyra qe në këto ditë te ndjeheni me te realizuar apo te kompletoheni. E para do gjeni dike qe ju pershtatet ne dashuri apo duhet ta pranoni me kushtet e tij apo saj dhe e dyta duhet te ndrýshoni punen.

Mesazhi i shenjes: Ujori Teknologjia ju ka príshùr pak qetesine pasi e donit ne lartesi me te mire per nivelin tuaj. Por gjithmone do jene páráte ato qe do mbushin bòshllèqet tekonologjike sot.

Mesazhi i shenjes: Peshqit Keni mùndesi te filloni nje pune qe ka te veje me inxhinjerite shkencen apo teknologjine. Do ishte vendimi me i mire nese ju dilte perpara per nje zgjedhje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments