Saturday, June 3, 2023
HomeGenelÇ’po ndòdh në Top Channel? Qytetarët mblídhen në protèstë për Luizín

Ç’po ndòdh në Top Channel? Qytetarët mblídhen në protèstë për Luizín

Mesa dùket konkurrènti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “hálli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.

Këtë e trègòjnë pamjet më poshtë, ku dùken një grumbùll njerëzísh që janë bërë gati të protèstojnë për “padrèjtèsitë” që prodùksioni i Big Brother Vip po i bèn Luizít.

Duket se cdo gje eshte vaj ne vendin tone dhe tahsme mbeti vetem te gjejme se kush ia ka me h.ile Luiz Ejllit.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që mbështètësit e Luzít mblídhen në protèstë pranë Top Channel, dùke thirrur “O Luiz o hèro, gjíthë Shqípëria ty të do”. Epo nje gje eshte e sigurt qe ne kete vend cudirat nuk do te mbarojne kurre dhe ju m.und te beni cfare te doni, por aman mos ja pr.ekni Luizin ketij populli se ju gjen belaja.

Nderkohe mbètet per tu pare se kush do te lere sonte shtepine mes Kiares dhe Oltes, ose nese do te kete ndonje surprize nga prodùksioni.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments