Saturday, December 2, 2023
HomeGenelTMERR per Kiarèn, Olta Gixhari sápo nxorri te verteten Tronditese me Luizín

TMERR per Kiarèn, Olta Gixhari sápo nxorri te verteten Tronditese me Luizín

Kiara Tito ka dhënë si rrallëherë këto kohë një intervistë, ku ka folur për eksperiencës e sáj te “Kepi i Vipave” si dhe projektet e ardhshme.

Në një intervistë për Edicionin Informativ në Top Channel, Kiara ka treguar se si ndihèt në këtë ríkthim të sájin.

“Më emocionon dhe më bèn të ndihem krènare për veten. Nuk është e thjeshtë sepse unë kam 10 vite që jam pjesë e ekranit dhe kam fantazuar gjíthmonë që një ditë dùke ngjítur shkallët, avash-avash ashtu siç unë kam bërë, do të árríj në píkën që unë jam sot”, u shprèh Kiara.

- Advertisement -

Mes të tjerash Kiara është pyetur se si e sheh ajo Olta Gixharin si partnerèn e tij në filmin që prítet të vijë së shpèjti “Në Kuadër të Dashurisë”?

“Për këdo nga banorët që kanë sakrifíkuar ato 4 muaj, se nuk është e thjeshtë si eksperiencë më bèhèt qejfi që të kenë një árrítje, një sukses sepse kushdo nga ata lùftoi”, shtoi Kiara.

Ndërkaq pas përfùndimit të ‘Kepit të Vipave’, sezonin e ardhshëm Kiara Titon presim ta shohim sërish në ekranin e Top Channel.

- Advertisement -

“Më është propozuar diçka në Top Channel, megjíthatë nuk mùnd ta trègòjë ende se për çfarë bèhèt fjalë, po besoj që díku do më shihni me patjetër.”, u përgjígj ajo.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments