Saturday, June 3, 2023
HomeGenelTopi nuk ndálet, ja cfare i ka bere Luizít e pabesueshme per...

Topi nuk ndálet, ja cfare i ka bere Luizít e pabesueshme per shkòdranin

Luizí në përballje me Kristin, árríti të rrèmbejë çmímin e madh prèj 100 milion lekësh. Por, pak párá se të shpallej fituesi, moderatorja e programit ka habitur të gjíthë e dùke surpizuar vetë Luizín ku ka deklárùar se…Tanimë Top Channel nuk do të të lëshojë, do jesh pjese e prodùksionit, dhe pse prodùksioni është fyer më rèndë nga të gjíthë e dùke e fájësuar publíku shpresh herë.

Nga ana tjetër, vetë këngëtari i është përgjígjur se pema me koka gjuhèt Arbana”.

Luizí do të jetë tanimë pjesë e prodùksionit të Big Brother Albania në Top Channel.

Këngëtari Luiz Ejlli u shpall fituesi i këtij edicioni të Big Brother Vip 2, dùke e fituar çmímin prèj 100 mijë eùrosh.Nata e mbrëmjes së káluar ishte një natë plòt emocione të fòrta dhe lòt. Luizí dhe Kiara kurorëzuar dashùrinë e tyre në martesë në një ceremoni madhështore në Bashkinë e Tiranës.

Dhe ashtu si dùhej të përmbýllej, Luizí u shpall fituesi i Big Brother Vip 2.

Mes lòtësh këngëtari tha se këtë fitore ja kushton të atit që nuk jèton më dhe i premtoi që do vazhdojë ta bëjë krènar.

“Unë i kisha hùmbur shpresat komplet edhe në vete dhe në këtë vend. Por ndoshta për gábímet e mija, unë sot jam këtu uroj që baba jem është dùke më parë .Këtë fitore ja kushtoj atij dhe i them që do ta bëj krènar dhe do e mbáj mbíemrin me krènari edhe me nder deri ditën që do të mbýll sytë”, tha Luizí.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments