Monday, October 2, 2023
HomeGenelTre Ditet e árdhshme vijne si lùme párásh, keto do te márrin...

Tre Ditet e árdhshme vijne si lùme párásh, keto do te márrin pásùri te pápritùr

Çdo ditë kemi mùndësinë të fillojmë diçka të re, të ndrýshojmë gábímet që kemi bërë në të kaluarën tonë dhe të shkojmë drejt të gjitha ëndrrave tona që duam të arrijmë.

Dhe kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të fillojmë çdo ditë plot energji, me mòtivim dhe lumturi për të arritur të gjitha qëllimet që kemi në mendje. Çlòdhùni nga strèset e përditshme dhe merrni frýmë thèllë, lídhuni me Universin.

Bëni vetes një pyetje se çfarë kërkon shpirti juaj më shumë dhe shikoni se cfare durate shume te mrekullueshme do ju of.rohet nga universi per secilen nga shenjat. Engjëjt do të sjellin një mesazh për ju dhe çfarë ndodh pas 3 ditësh.

- Advertisement -

Per kater shenjat e para si Demi, Dashi, Binjaket dhe te emblat gafore yjet thone, Hápni zèmrèn tuaj për të tjerët. Ky engjëll që ju keni prane, sugjeron që ju të përdorni të gjithë fòrcën tuaj të dashurisë për të zhvilluar mirëkuptim para të tjerëve dhe për t’u bërë të vetë-dijshëm për mirësinë e madhe të pranishme në botë.

Thjesht duhet të përpíqesh ta shijosh sa më shumë jetën tënde pasi pas 3 ditësh një dhuratë e madhe engjëllore po vjen për ju. Prandaj, mbani zèmrèn të hapur dhe përpíqùni të perceptoni kuptimin e gjithçkaje që engjëjt po ju sugjerojnë.

Këshilla engjëllore: Qetësoi sa më shumë mendjen tuaj dhe shpirtin tuaj dhe líròhuni nga të gjitha strèset dhe përqendrohuni në energjinë që vjen nga zèmrá.

- Advertisement -

Qëndroni ashtu, në heshtje, duke lèjùar që energjia pozitive që ju dërgon Universi të hýjë në shtëpinë dhe në shpirtin tuaj dhe me këtë qetësi prísni që pas 3 ditësh të merrni një dhuratë gjígante.

Per te tjerat shenja si Luanet, Vir.gjerehsa, Akrepi dhe Peshorja, Një energji e fòrtë pozitive po vjen për ty! Nese i keni keto shenja, do të zbulohet një rrugë që do t’ju vë në kontakt të drejtpërdrejtë me qetësinë tuaj shpirtërore: thjesht duhet të mbështeteni në aftësinë tuaj për të kuptuar për të bërë diçka për veten tuaj.

Nëse do të keni dhímbje koke këto kohë, ju duhet të mbani afër jush një objekt që ju sjell fat për të lárgùar mágjítë pasi shèrimi i shpirtit tuaj vjen pas 3 ditësh.

Këshilla engjëllore: Nëse është e mùndur, përpiquni të qëndroni më në kontakt me natyrën gjatë kësaj kohe. Një shëtitje nëpër zonat e gjelbëruara, mùnd të ndihmojë në afrimin e shpirtit tuaj drejt qetësisë, përqendrimit dhe mirëkuptimit.

Kjo shëtitje do t’ju afrojë më shumë afër Universit dhe do t’ju mùndësojë që ju të bekoheni nga frýma pozitive e engjëllit mbròjtës që zgjodhët pasi pas 3 ditësh të gjitha lígësitë do të zhdùken nga jeta juaj.

Ne f.und per shenjat e Peshve, Ujorit, Shigj.etarit apo Bricjapet, Dëshirat po të realizohen! Keto shenja ju thone se keni mùndësinë të mbaroni atë që po bëni.

Ndonjëherë, mendoni se ju po bëni plane por po i bëni kot pasi nuk do të realizohen, por gábòheni pasi pas 3 ditësh dëshira dhe ëndrra juaj më e madhe realizohet plotësisht. Do të të ndrýshojë të ardhmen tënde.

Engjëjt ju nxísín të ecni përpara dhe t’ju kujtojnë se ata janë gjithmonë pranë jush. Imazhi është i lidhur me energjinë e shpirtit juaj dhe ju kujton se ju mùnd të përdorni aftësitë tuaja për të afruar më shumë bekim nga engjëjt në jetën tuaj.

Këshilla engjëllore: Vendosni qëllime që gradualisht mùnd t’i arrini. Kjo do të thotë që krijoni një listë dëshirash që të jenë reale dhe të vlefshme për shpirtin tënd pasi në vetëm 3 ditë, Universi është gati të ti plotësojë.

Ju do të zgjidhni drejtimin e duhur pasi engjëlli që zgjodhe do të të japë shenjat se cilën rrugë do të ndjèkësh në të ardhmen. Pasi të të realizohen dëshirat, jepini vetes një pushim të vogël dhe shijoni atë moment duke e festuar me njerëzit tuaj më të dashur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments