Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos u besoni syve po deshet, Olta "i futet" Luizit ne krevat,...

Mos u besoni syve po deshet, Olta “i futet” Luizit ne krevat, veprimi i Kiares

Kiara dhe Luizí janë shtrirë së báshkù sërish mbrëmë vonë ndërsa janë mbùluar me jorgan dhe janë puthur e përqafuar.

Sigurisht Olta nuk i ka lënë pa ngácmuar dùke i pyetur se çfarë po bëjnë dhe të dnalojnë pasi dùhèt të kenë mèshirë për të. Madje i thote se do i fùtet ne krevat nese nuk zbaton u.rdhrin e sáj.

Edhe Luizí nuk e ka lënë situatën pa batuta ndërsa përkëdhelte dhe puthte Kiarën, le të themi më nxèhtë se më parë.

“Po lubrifíkoj qafën”, i kthehèt Luizí, ndërsa i ka thënë dhe se ka një plan fantastík dhe për Dean.

Luizí dhe Kiara janë bërë shumë íntímë me njëri tjetrin ndërsa i kanë lejuar dhe batutat pak píkante mes tyre.

Një moment që Kiara u përpoq ta kalonte Luizín u tremb ndërsa ai qeshi. Olta u kèrkoi të dilnin jashtë nëse nuk rrinin dot pa njëri tjetrit, por Luizí u shprèh se dhe po të dalin kanë biletë kthimi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments