Friday, September 29, 2023
HomeGenelTrondit Luizí: “Ky ishte fùndi…ja e verteta”, keto fjale po e cmendin...

Trondit Luizí: “Ky ishte fùndi…ja e verteta”, keto fjale po e cmendin rrjètin

Luiz Ejlli do të bëjë sonte një rrëfim ekskluzív në intervistën e tij të parë pas fitores së Big Brother VIP.Këngëtari është i ftuar në emisionin e Donald dhe Romeo Veshajt “Më lër të flas”.

Në promon e emisionit Luizí shfaqet me lòt në sy dhe shprèhèt se nuk është i lumtur në këtë moment.

- Advertisement -


Pak ditë më parë fituesi i BBV trègòi se pas daljes nga shtëpia mènjèherë ka shkùar në Shkodër pasi nëna e tij nuk ka qenë mirë nga ana shèndètësore.

Mbetet të presim për të mësuar më shumë në rrëfimin e Luizít.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments