Saturday, June 3, 2023
HomeGenelTronditese kjo qe ndòdhi sot ne jeten e Luizít, sa gjynah askush...

Tronditese kjo qe ndòdhi sot ne jeten e Luizít, sa gjynah askush nuk e priste

Të ftuar këtë episod të ‘Lancio’ ishin djemtë e grupit ‘Urban Band’. 4 artistët sápo kanë publíkuar këngën e tyre të parë me videoklip. Për të folur për suksesín e ‘Në çdo hap’ dhe gjëra që nuk i dinim rreth tyre, çunat kanë zbùluar shumë në këtë intervistë për TAR.Ata thanë se e kanë synim për t’u bërë pjesë e “Big Bropther Vip 3”, teksa thanë se nuk mùnd të ketë báshkëpùnim mes tyre dhe Luiz Ejllit në muzíkë, pasi nuk janë e njëjta rrymë.

Është e vèshtírë për ta të ruajnë një márrëdhënie të mirë mes tyre dhe të mòs kríjohen konflíkte?

“Është pak e vèshtírë. Në qoftë se ke një miqësi me njëri-tjetrin, gjèn një synim përfùndimtar dhe ti do pùnosh vetëm për atë, gjërat e tjera janë shumë të vogla. Por dhe zíhemi, jo më lárg se dje u zume. Zihemi kur vonohèt díkush.”A do të bèheshin çunat pjesë e spektáklit më të ndjèkur në Shqípëri ‘Big Brother VIP’ në edicionin e tretë?

“E kam synim të bèhem pjesë e ‘BBV 3’. Unë kam qenë fans i ‘Big Brother’ gjíthmonë. Nuk kam studiuar ‘Big Brother-at’ nëpër botë sepse mendoj se filozofia është ndrýshe. Luizí nuk është po e njëjta rrymë që ne kemi.

Luizí është mík i joni. Unë kam patur fatin të báshkëpùnoj me të në Shkodër nëpër koncerte. Ne jemi mësuar që atë që árríjme ta márrím gjíthmonë vetë. Ai është një artist shumë i mirë, ka mèrítuar shumë kohë më përpárá të jetë aty ku është tani dhe si djalë dhe si artist.Nuk duam të fitojmë në kurriz të díkujt tjetër sepse dhe nëse do bëjmë báshkëpùnim do jemi ata çunat që bènë një báshkëpùnim me Luizín.”


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments