Friday, September 29, 2023
HomeGenelTronditese! Titùlli i Filmit mes Luizít e Oltës po ÇMEND fare Kiarën

Tronditese! Titùlli i Filmit mes Luizít e Oltës po ÇMEND fare Kiarën

Luizín dhe Oltën do t’i shohim sërish báshkë si áktorë të një filmi.Mbrëmë Luizí ka postuar një foto krah Oltës dùke treguar se ata kanë nisur nga pùna e nga leximi i skenarit.

- Advertisement -Siç është bërë e ditur dýshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua.

Moderatori Blendi Salaj ka shfaqur mëngjesín e sotëm në emisionin “Wake Up” një baner të filmit dhe mèsohèt se prodùksioni është “Top Channel Films”. Filmi do të titùllohèt “Në kuadër të dashùrisë“, ku siç dùket janë frymëzuar nga frazat e pèrdorura në Big Brother Vip”. Në baner është dhe një përshkrím i filmit ku mèsohèt se do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.- Advertisement -

“Do të jetë një histori e vërtetë dashùrie në kohët moderne që ndërlídh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantíke që do t’u bëjë të qeshni, të qáni dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhèt në përshkrímin e filmit.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments