Friday, September 29, 2023
HomeGenelTronditet Kiara e “LUIZIT”/ Olta sapo tha të vèrtetën BOMBË për dicka...

Tronditet Kiara e “LUIZIT”/ Olta sapo tha të vèrtetën BOMBË për dicka per ciftin e BBV

Brendah shtepise se BBV ka pasur shume situaa, intriga, humore dhe lot, por nje gje eshte e qarte se ne cdo kohe dhe moment ne qender te vemendjes kane qene vetem Luizi dhe Olta te cilet e kane mbajtur gjalle ate shtepi.

Me daljen e Oltes nga BBV, loja disi u zbeh por per Luizin u be akoma me e lehte sepse duam apo nuk duam ajo ishte nje rivale direkte dhe nje mini kercenim per Luanin e Shqiptareve sic njihet tashme Luiz Ejlli.

Pas daljes nga BBV, Olta Gixhari ka deklaruar se ajo do te luaje nje film me Luizin dhe tashme ky film po xhirohet ne Korce dhe shume shpejt do ti shfaqet publikut shqiptar i cili e pret me padurim.

- Advertisement -

Por, edhe pse vemendjen e ka te gjithen tek filmi, Olta nuk rri pa e thumbuar disi Kiaren, te cilen e ka hale ne sy dhe kerkon ne cdo sekonde ta nevrikose.

Olta thote se regjizori i filmit e ka pare me te arsyeshme qe ta vendose ne film Olten dhe Luizin si burre dhe grua pasi rregjisorit nuk i eshte dukur aspak me vlera qe ne krah te Luizit te ishte Kiara pasi sipas tij nuk do te krijonte shume buje ne publik.

DHe keshtu Olta thote se Kiara tashme duhet te ngushellohet me kete fakt, por Olta i sugjeron dhe dicka te fundit duke i thene se Kiara mund te luaje rolin e vjehrres pasi ka nje tip grices dhe i shkon tipike per nje vjehrre shqiptare.

- Advertisement -

Ne gojen e Oltes del dhe nje lajm qe sipas Oltes eshte i vertete dhe kjo perben faktin se edhe pse Luizi dhe Kiara tashme jane cift, Olta thote se dyshja nuk ka aspak nje kimi te embel dhe se nuk i sheh te rrine gjate bashke me njeri tjetrin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments