Friday, September 29, 2023
HomeGenelTronditet nusja e “LUANIT”/ Olta nxjerr të vèrtetën BOMBË për lídhjen e...

Tronditet nusja e “LUANIT”/ Olta nxjerr të vèrtetën BOMBË për lídhjen e Luiz-Kiara

Një përplasje e paprítur ka fílluar kur ky post BBV ka nisur të trájtojë historinë e dashùrisë së Luizít dhe Kiarës, dy prèj personazheve krýesore të këtij spektákli televízív.Olta, një prèj ish-banorëve të BBV, ka qenë një zè i fòrtë në këtë diskutim dhe ka shprèhur qártë që prèj disa kohësh mendimin e sáj se kjo dashùri është e afatshkùrtër dhe nuk ka për të zgjátur.

Olta ka theksuar:

- Advertisement -“Vazhdoj të mendoj që Luizí nuk është për Kiarën. Je çun pa lifestyle. Juroj jetë të lumtur realisht. Nuk ju shíkoj afatgjatë si çift. Dashurinë nuk e bëjnë as letrat as unazat”, shprèhèt Olta

Fjalët e sáj kanë shkáktuar polemíka midis banorëve të tjerë të shtëpisë së famshme.Luizí dhe Kiara, personazhèt krýesore të kësáj historie dashùrie, kanë reaguar në mënyra të ndrýshme.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments