Friday, September 29, 2023
HomeGenelTrònditet Nusja e LUANIT Shqíptar/ Veprimi i Oltës xhiron rrjètin, ka zhurmë...

Trònditet Nusja e LUANIT Shqíptar/ Veprimi i Oltës xhiron rrjètin, ka zhurmë dhe shkáktuar stuhi

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari janë bërë sërish báshkë, teksa kanë shkrèpur edhe një fotografi. Ky veprim i dyshes dhe bashkëpunimi i tyre po xhiron ne rrjet dhe duket se po pelqehet nga shumica e fansave te tyre, por per Kiaren kjo nuk shihet si nje levizje shume pozitive.Ka qenë vetë Luizí ai që ka ndarë fotografinë në Instagramin e tij, ku shihèt se ata janë të ùlur në kolltuk báshkë, dùke lexuar diçka, për të cilën shumë ndjèkës aluduan se mùnd të jetë një skenar filmi apo kòntrátë.

“Filloi ka shkùar këngëtari krahas fotografisë, ndërkohë që ende nuk dihèt arsyeja që dýshja e famshme janë bërë ortákë.

- Advertisement -Kujtojmë se Luizí dhe Olta ishin dy kùndèrshtarë shumë të fòrtë brènda shtëpisë së Big Brother VIP, që kishin shpesh herë përplasje me njëri-tjetrin.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments