E FRIKSHME BUKUROSHJA bíe pa ndjenja, çfarë ndòdhi me konkurrènten

Një ngjárje e papritur ka ndòdhùr

pùntatën e sotme të Për’puthen,

ku Saidja ka rënë në tokë pa ndjenja.

Konkurrèntja po lexonte një letër që kishte

përgatitur për Gertin, djalit të cilit i dhùroi puthjen e parë në program.

E emocionuar Saidja fíllimisht ka përqafuar konkurrèntin dhe më pas ka nisur të lexojë letrën që kishte përgatitur për të, por njëkohësisht dallohej se ajo po dridhej nga emocionet.

Më pas Saidja është rrëzuar në tokë pa ndjenja, ndërsa konkurrèntët dhe prodùksioni i kanë dhënë ndíhmën e parë.

Pas këtij veprimi moderatorja Megi Pojani është detyrùar të kalojë mènjèherë në publicitet.

Saidja më pas është márrë nën monitorimin e mjèkut dhe ndòdhèt në gjèndje të mirë shèndètësore.

Megi Pojani sqaroi se konkurrèntja pas ngjárjes ka shprèhur se i ka ndòdhùr edhe herë të tjera për shkák të emocioneve të fòrta.

“E pashë që po dridhej dhe po afrohej drejt meje. E kuptova që nuk ndihej mirë. Më pas mbýlli sytë edhe ra në tokë”, u shprèh Gerti, teksa më pas u lárgua mènjèherë për t’i qëndrùar pranë pëlqímit të tij.

Leave a Reply