Friday, September 29, 2023
HomeGenelTURINJTE VARUR! Kiara dhe Luizí mërzíten kèq, fáktet BEFASUESE

TURINJTE VARUR! Kiara dhe Luizí mërzíten kèq, fáktet BEFASUESE

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito káluan pùshimet e párá së báshkù, pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”.

Ata iu drejtuan Turqísë dhe nuk harruan të ndájnë me ndjèkësit në rrjète sòcíale momentet e bukura me njëri-tjetrin.

Mirëpo, pùshimet nuk zgjátën shumë, pasi çifti po i ríkthehèt shpèjt pùnëve të lëna pèzùll.

- Advertisement -

Në InstaStory, Luizí ka ndarë një foto me Kiarën në avion, ku të dy shfaqen të tríshtuar për përfùndimin e pùshimeve.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments