Friday, September 29, 2023
HomeGenel“U kapen dùke bere sh…”, Foto e Kiares dhe Vjehrres po TRONDIT...

“U kapen dùke bere sh…”, Foto e Kiares dhe Vjehrres po TRONDIT rrjètin ne Shqíperi

Shumë të dashur për publíkun, dýshja árrín të rrèmbejë gjíthmonë vëmendjen e fansave.

Teksa ata u njohën brènda shtëpisë së BBV, Kiara dhe Luizí káluan shumë vèshtírësi dhe lídhja e tyre pati ùlje-ngritje, teksa padiskutim që dinamíkat e shtëpisë më të famshme në Shqípëri árrítën të ndíkojnë edhe në lídhjen e tyre.

Por dashùria tríùmfon dhe i tillë ishte edhe rasti i dýshès, teksa ata u martuan në finalen e madhe të Big Brother Vip Albania.

- Advertisement -

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, pranë redaksisë së TAR, ka mbèrritur një video ekskluzíve, ku shihen Kiara dhe mamaja e Luizít teksa bëjnë blerje në një dyqán.

Epo me sígùri kjo video do të lumturojë shumë prèj fansave të çiftit, pasi kjo vërteton edhe një tjetër herë, që Kiara dhe Luizí janë në më të mirën e tyre dhe shoqërohen me familjet e njëri-tjetrit.

Kujtojmë, se në video të mëparshme të postuara në rrjètet e tyre sòcíale, Luizí është parë i shoqërùar nga vëllai i Kiarës, teksa ka bërë lojëra dhe zhýtje në pishinë me vogëlushin.

- Advertisement -

Shíko foton:

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments