Thursday, June 1, 2023
HomeGenel“U mbýllen hállet me Shtatorin”, ástrològèt na thane 3 shenjat më me...

“U mbýllen hállet me Shtatorin”, ástrològèt na thane 3 shenjat më me fát për muajin e 10-të

Te gjithe ne jeten tone dùam qe te arríjme sa me lart dhe te kemi sa me shume mireqènie dhe bòllek ne menyre qe te sígurojme nje te ardhme te shèndetshme dhe te qete. Per kete arsye ne kete periudhe te fíllimit te dimrit dhe me ardhjèn e juajit te 10-te, hòròskòpi ka mènduar qe ti marre ne krahe me bèkimet e tij keto 3 shenja qe jeta do tu marre per mire ne çdo aspekt dhe sídomos tek te ardhùrát.

Ne vend te pare, jane njerezit qe kane líndur me shenjen Gaforrja. Lista e njerëzve më të suksesshëm financiarisht në tetor krýesohèt nga Gaforret sepse janë ndër ato shenja që ndíkohen më pak nga Mërkùri. Kjo do të thotë se ndërsa shumica e njerëzve do të kenë pròblème dhe vèshtírësi për shkák të rètrògrádit të tij,

Gaforret do të jenë në gjèndje të pèrdorin 5 minutat e tyre për të káluar konkurrèncën e tyre, për të zgjídhùr pròblèmet dhe për të árrítur sukses. Astròlògët kanë një këshillë për të gjíthë – mòs hezítoni! Ju dùhèt të veproni shpèjt, me qèllim dhe pa vònesë.

Shigjetarët janë gjíthashtu të kursyer nga ndíkimi nègátiv i Mërkùrit, kështu që ata do të jenë në gjèndje t’i trègòjnë vetes dhe njerëzve përreth tyre prodùktivitetin maksimal. Nëse në të káluarën ka pasur ndonjë vèshtírësi dhe pròblèm, Urani rètrògrád do të ndrýshojë tërësisht gjíthçka, dùke e kthýer situatën në favorin tuaj.

Kur dùket síkur po hùmbisni, do të jeni në gjèndje të mèrrni fitorèn në minutën e fùndít. Astròlògët ju këshillojnë të dëgjoni më shpesh intuitën tuaj dhe të mèrrni masa vendimtare. Sa më shpèjt të fùteni në “lùftën” financiare, aq më mirë. Tetori është një kohë shumë e favorshme për ju për të investuar.

Përfaqësuesit e shenjes se Peshqve, do të jenë të favorizuar edhe nga planetët gjatë muajit tetor. Astròlògët ju këshillojnë që fíllimin e muajit ta kaloni në kèrkim të një pùne apo hobi të ri. Ju mùnd të fílloni biznesín tuaj, të përpiqeni të fitoni párá nga talentet tuaja. Tani është koha për të shkëlqyer.

Do të jeni të sígùrt, të sígùrt në vetvete dhe do të ndiheni mirë në lëkùrën tuaj. Kjo kohë është ideale për udhëtime pùne dhe ndrýshim ambíenti. Shanset janë të mëdhá që disa përfaqësues të shenjës të márrín një promovim nëse árríjnë të árríjnë rezùltate të shkëlqyera në fùnd të vjeshtës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments