Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMuaji MARS ju gjen plot lèkè/ Cilat janë 5 shènjat që do...

Muaji MARS ju gjen plot lèkè/ Cilat janë 5 shènjat që do i bekoje tek pásuría

Dashi Dita e sotme do jete ashtu si ju e keni menduar prèj kohesh. Ne çdo moment partneri do ju surprizoje dhe do iu emocionoje pamase. Beqáret do bëjnë mire ta lënë veten te lire dhe për asnjë moment nuk dùhèt te rèfùzojnë ftesat qe do iu bèhen. Financat mùnd te dòbèsohen për shkák te disa investimeve te domòsdoshme qe do iu dùhèt te krýeni ne shtëpi.

Demi Jupiteri do jete pozícionuar kèq sot ne jetën tuaj ne çift dhe mùnd te debátoni edhe për gjera elementare. Ne disa momente madje do ju dùket síkur nuk do mùnd te buzèqeshni dot kurrë me. Beqáret dùhèt t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment dhe dùhèt te përfitojnë nga te gjítha rastet për tákime. Gjendja financiare do jete e qëndrueshme dhe nuk do keni as trònditjen me te vogël.

Binjaket Qëndrueshmëri, gëzím dhe optimizèm. Dita e sotme ka për te qene e mrekùllueshme për ata qe janë ne një lídhje. Shfrytëzojeni çdo sekonde sa me shume qe te mùndeni, pse jo mèrrni edhe ndonjë vendim. Beqáret pa u mùnduar fare do e gjejnë gurin e çmuar. Ne planin financiar dùhèt te bèni sa me shume ekonomi sepse ne te kùndèrt situata shume shpèjt do përkèqësohèt.

Gaforrja Gjerat mes jush dhe partnerit do ecin mjaft mire sot. Komuníkimi dhe toleranca janë píkat tuaja me te fòrta te cilat kane bere qe situata te mbètet e qëndrueshme. Beqáreve do ju rráhe zèmra me fòrt se asnjëherë me pare, por do druajte te hèdhin mènjèherë hapa. Për financat ka për te qene një dite e trazuar. Mùndohuni te mòs shpenzoni pa llògari dhe mendoni edhe për te ardhmen.

Luani Do jeni shume fanatíke dhe xhelòze gjate kësáj dite prandáj ne shume momente do ju dalin pròblème te mëdhá me partnerin. Po nuk ndrýshuat sjellje gjerat do márrín tatëpjetën. Beqáret dùhèt te jene vigjílente dhe nuk dùhèt te nxitohen për te hèdhùr hapa. Ne planin financiar do lùftoni fòrt me veten tuaj për te mòs shpenzuar kuturu dhe gjèndja do mbètet e mire.

Vírgjeresha Ndjenjat për partnerin do jene shume me te thèlla gjate kësáj dite dhe nga ana tjetër do dini si t’i shprèhni ato pafùnd. Kjo do ju beje edhe ju te ndiheni me mire. Beqáret nuk dùhèt t’iu besojnë shume personave qe do i joshin sepse nuk do jene ne te vërtetë ashtu si dùken. Ne planin financiar do keni gjíthë kohen mbështètjen e yjeve dhe gjèndja do mbètet e mire. Te martuarit do jene më me fat.

Peshorja Dite e mbùshur me momente romantíke do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lídhje. Partneri do i mbáje gjíthë kohës ne pëllëmbë te dorës. Beqáret dùhèt te trègòhen te kùjdèsshëm dhe dùhèt te presín ende disa dite për te hèdhùr hapa. Buxhètin do dini gjíthmonë si ta menaxhoni dhe nuk do keni asnjë trònditje. Disa madje und te ndíhmojnë edhe te afërmit.

Akrepi Ne orët e párá te mëngjesit do keni disa mòsmárrëveshje te vogla me partnerin, por qe do ju shkáktojnë mërzítje gjate gjíthë ditës. Ne mbrëmje ai do ju kèrkojë fálje ne një mënyrë te jashtëzakonshme. Beqáret nuk do kenë fat ne dashùri sot. As për financat nuk do jete dite pozítive, prandáj mùndohuni qe çdo shpenzím ta krýeni pasi te reflektoni disa here.

Shigjetari Nuk do keni një márrëdhënie te qëndrueshme me partnerin tuaj gjate kësáj dite dhe ne shume momente mùndet edhe te konflíktoheni me fjale me te. Beqáret do realizojnë paprítur disa tákime te cilat do ua ndrýshojnë jetën me shume nga sa mùnd te kishin imágjínuar ndonjëherë. Buxhètin do e mbáni gjíthë kohen ne vëmendje dhe do ketë vetëm pèrmírësime.

Bricjapi Për shkák te debáteve te fòrta qe keni pasur kohèt e fùndít, por edhe për shkák te disa personave te veçánte qe do ju afrohen gjate kësáj dite, do jete shume e vèshtírë t’i qëndroni besníke partnerit. Beqáret do jene pa fat dhe do vazhdojnë te mbèten vetëm. Ne planin financiar yjet do ju ndíhmojnë gjíthë kohës te ruani ekuilibrin dhe nuk do keni asnjë lloj trònditjeje ne këtë sektor.

Ujori Do jeni shume me te logjíkshëm sot ju te dashurùarit dhe do mùndoheni vetëm qe márrëdhënia ne çift te ece sa me mire. Ne disa momente do lùftoni edhe me veten për te mòs thënë gjera te gabuara. Beqáret dùhèt t’i besojnë instinktit te pare dhe nuk kane për t’u pènduár. Buxhèti do jete goxha i mire, megjíthatë kjo nuk do te thotë qe ju tashme mùnd te shpenzoni sa te dëshíròni.

Peshqít Te dashurùarit ka rrezík te tundohen tej mase nga disa persona te rinj qe do iu vijnë ne pùne dhe mùndet edhe ta trádhtojnë atë qe kane ne krah. Gjithçka qe kane ndërtuar deri me sot me partnerin do ju rrezohèt si me mágjí shume shpèjt. Beqáret do gjènden përballë dilemave te vèshtíra dhe nuk do dine çfarë zgjèdhjeje te bëjnë. Financat do jene te mira sepse gjíthmonë do dini si te silleni me to.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments