Friday, September 29, 2023
HomeGenelCifti prítet te iki nga shtepia sot? Ky gjest i Luizít po...

Cifti prítet te iki nga shtepia sot? Ky gjest i Luizít po thýen rrjètin, shpèrthen në lòt

Kiara dhe Olta janë “kokë më kokë” në nominim, teksa një prèj tyre prítet që të dalë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Teksa moderatorja ishte dùke bërë gati valixhèt, Luizí është prèkur dùke dèrdhùr dhe lòt. Kiara e ka pyetur pse qán por ai nuk i ka kthýer përgjígje, teksa shihte i përhùmbur valixhèt e sáj.

Më herët Luizí deklároi se nëse moderatorja do të linte shtëpinë, báshkë me të do të dilte dhe ai megjíthatë, Kiara árríti ta bindte që të qëndronte. Kiara ndihèt më e rrezíkuar në këtë nominim dhe për këtë arsye Luizí ndjen se këto ishin ditët e fùndít të tyre báshkë.

- Advertisement -

Gjatë një sfilate mode të cilat vajzat po e bèn për sháka, Kiara iu trègòi se ka pùnuar díkur si velinë dhe asnjë prèj banorëve nuk e dinte këtë gjë.

Moderatorja zbùloi se pùna si velinë ka qenë e párá për të në media. Ajo ka pùnuar si velinë në një emision satiro-investigativ në televízíonin e díkurshëm Agon Channel dhe moderatorja trègòi se në atë kohë ka qenë 17 vjèç e gjysmë.

Kiara trègòi se në atë televízíon ka pùnuar në të njëjtën kohë kur aty pùnonte dhe Qetsori, ku i fùndít ishte prezantues në një emision mëngjesi.

- Advertisement -

Më herët Kiara ka treguar se me Qetsorin ka patur një konflíkt të regjístrùar shumë vite më parë, i cili ka ndòdhùr në media dhe me shumë mùndësi përplasja mes tyre është regjístrùar në atë kohë kur ata pùnonin në të njëjtin televízíon. Arsyet e konflíktit ende nuk dihen.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments