Friday, September 29, 2023
HomeGenelUpss! Kjo qenka e rèndë shumë! Nuk e mèrrni me mend si...

Upss! Kjo qenka e rèndë shumë! Nuk e mèrrni me mend si ja paska vedosur emrin Kiarës Luizí në telefon ‘K….’

Ish-banori dhe fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e lindjes. Partnerja e tij, Kiara Tito, është kùjdèsur që t’a surprizojë këngëtarin që në mesnatë.

Nga postimet në rrjètet sòcíale vihèt re se moderatorja kishte organizuar një darkë romantíke.

Madje vetë Luizí e fálenderoi publíkisht dùke i shkrùar krahas video me trèndafila të kuq: “Faleminderit që ekzíston”.

- Advertisement -

Teksa kanë prítur báshkë ditëlindjen, ata gjíthashtu bènë edhe një live në rrjètet sòcíale, ku Kiara ka nisur që t’i kèrkojë ‘llògari’ për pyetjet që ndjèkësit i bènin në “Twitter”.

Díkush e ka pyetur moderatorèn e njohur si ia ka vèndòsur emrin Luizí në telefon, ndërsa ajo i trègòn: “Korba”.

Ndërsa Luizí mes të qeshurash, trègòn historinë që fshíhèt pas këtij emri:

- Advertisement -

“Kur isha në Korçë m’u afrua një zonjë për të bërë foto dhe unë isha dùke folur me Kiarën me video. Kiara ishte ishte e shtrirë në krevat përgjumshëm dhe kur e pa kjo zonja tha ‘uaa, ja dhe kjo korba’.

E pyeta çá domethënë korba e m’a shpjegoi. Na mori gazí të dyve dhe i vèndòsa emrin në telefon ashtu. Por kjo mùnd të ndrýshojë”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments