URIME! Festë e madhe për Luizín dhe Kiarën, ja arsyeja

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë ndër personazhèt më të përfolur të vitit të káluar në Big Brother VIP Albania.

Ata bènë bujë të madhe, ndonëse kríjuan një histori të bukur dashùrie, brènda shtëpisë më të famshme në Shqípëri.

Me 1 shkùrt të vitit 2023 organizuan një dasmë në shtëpi, ku edhe artisti shkòdran rrèmbeu puthjen e parë nga moderatorja.

Ky moment magjík mori vëmendje të madhe dhe u komentua gjíthandej nëpër rrjète sòcíale.

Meqë ka káluar një vit, çifti ríkujtoi këtë datë me postime në llògaritë e tyre personale.

“Trènd prèj një viti. Faleminderit Ejllat që kurrë nuk u dorëzuat. Ju duam”, tha Tito.

“Për shumë vjet shkùrtin”, tha në anën tjetër fituesi i edicionit të dytë të BBVA.

Leave a Reply