Saturday, September 30, 2023
HomeGenelUjorit i dalin letra pune, Gaforja nje víze drej Evròpes/ Ky èshte...

Ujorit i dalin letra pune, Gaforja nje víze drej Evròpes/ Ky èshte fati juaj si e nísni javen

Një javë e re është gati të fíllojë. Si do të ndrýshojë ajo jetën e shenjave të zòdíakut? Nëse jeni kùriozè për ta zbùluar, lexoni páráshíkimet ástròlògjíke kushtuar të gjítha shenjave, të márra nga hòròskòpi i ast.rologut Branko për javën e ardhshme.

Dashi Sipas hòròskòpit të Bra.nkos, java do të fíllojë në mënyrën më të mirë. Horizonte të reja do të hapen të hënën, për disa edhe jashtë vendit. Bëhuni gati të përfitoni nga mùndësitë e reja që do të vijnë të martën. Të premten, disa miqësi do të jenë veçánërisht të dobishme.

Demi Të hënën, do të dùhèt të mbáni nën kòntròll urinë tuaj nervore. Të mërkurën, megjíthatë, do t’ju dùhèt një strategjí efektive për të lùftuar konkurrèncën, ndërsa të díelën do të dùhèt të përpiqeni të qetësoni ánkthin tuaj.

- Advertisement -

Binjakët Të hënën mùnd ta gjèni veten dùke u márrë me një ish, ndërsa të martën do të keni një kënaqësi të madhe profesionale fálë báshkëpùnimit të partnerëve dhe báshkëpùnëtorëve të çmuar. Të díelën dùhèt të fílloni një díetë pástruese, sepse mùnd të ndiheni pak të fryrë.

Gaforrja Ju dùhèt të páráqísni një rezyme të hënën – do të ketë mùndësi të shkëlqyera për të márrë një përgjígje! Díkush do të mèrret me një ish-báshkëshort të mërkurën më pas java juaj mbáron në një mënyrë fantastíke. Mùndësi interesante do të tròkasín në derë të díelën.

Luani Sipas hòròskòpit të Brankos, java do të fíllojë me këmbèn e djathtë. Të hënën, dashùria do të jetë në gjèndje të rregùllojë tènsíonet dhe pròblèmet e shkáktuara nga pùna. Të martën, ju mùnd të mèrrni disa të ardhùra të paprítura, ndërsa të enjten díkush do të márrë një ofertë pùne për t’u márrë në konsideratë.

- Advertisement -

Vírgjëresha Të hënën, do të ketë kèrkesa nga familja juaj – gjèni kohë për fèmíjët dhe partnerin. Të martën një i afërm i mòshuar do të ketë nèvojë për ndíhmën tuaj, ndërsa të díelën pak xhelòzí mùnd t’ju ​​bëjë të hùmbni durimin: jini të kùjdèsshëm!

Peshorja Siç sugjeron astrologu Branko, të hënën do të dùhèt të lexoni me kùjdès dhe pastaj të firmòsni. Të martën do të dùhèt t’i përkushtoheni mediave sòcíale: do të shkáktoni shkëndija! Të mërkurën, megjíthatë, do t’ju dùhèt të përballeni me disa të afërm “gjarpërinj”: jini shumë të kùjdèsshëm!

Akrepi E hëna do të jetë një ditë mjaft fitimprurëse për ata që duan të ríkuperojnë fonde. Ju do të jeni të zènè dùke folur për pasuri të patundshme të martën, ndërsa përgatiteni të mèrrni një kënaqësi të madhe financiare të mërkurën e ardhshme.

Shigjetari Sipas hòròskòpit të Brankos, java do të nisë mirë. Të hënën do të jeni përsëri protagonistë të padiskutueshëm, të martën do të jeni më të fòrtë se kurrë. Të enjten do të jeni të zènè me një çështje pronësie.

Bricjapi Të martën, dùhèt të bèni një hap prapa dhe të mòs e mèrrni një situatë me gjoks. Të mërkurën aftësia juaj do t’ju japë kënaqësi të jashtëzakonshme. Të shtunën Dielli dhe Venusi do të árríjnë një pozícion të favorshëm dhe do t’ju japin energjí dhe fat në dashùri.

Ujori Të hënën do të dini si të përballeni dhe zgjídhni një çështje me intelígjèncë dhe efektivitet. Të mërkurën do të keni një surprizè aq befasuese saqë do të pyesni veten nëse po ëndèrroni, ndërsa të díelën do të gjèni atë ndjenjën e lirisë që ju ka kárákterizuar gjíthmonë.

Peshqít Java do të fíllojë me disa pèngesa práktíke. Të hënën do të dùhèt të zgjídhni një çështje bùrokrátíke, ndërsa të martën një rival ose konkurrènt do shkáktojë tèlashe. E enjtja do të jetë dita ideale për të zgjerùar rrjètin tuaj të kontákteve: yjet do t’ju japin një aftësi të madhe kárizmatíke.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments