Saturday, September 30, 2023
HomeGenelCpo ndodh ne BBV!?, Arbana jep lájmin tr.ondites që në fíllim të...

Cpo ndodh ne BBV!?, Arbana jep lájmin tr.ondites që në fíllim të spektáklit

Këto ditë është thënë se këtë ‘Prime’ do të bèhen pjesë dy banorë të rinj e të gjíthë kanë nisur aludimet se kush mùnd të jenë.


- Advertisement -

Ditën e sotme Arbana e ka ripostuar promon dhe ka shkrùar disa fjalë, ku na ka bërë akòma më shumë kùriozè dhe se mendohèt të ketë më shumë se 2 hyrje të reja.Sa hyrje thatë juve?

Po është e vërtetë që do ketë më shumë se dy banorë të rinj, do jenë plòt 6 hyrje të reja. Lajmin e konfirmoi vetë Arbana në fíllim të natës së sotme.

- Advertisement -


Një ndër emrat e përfolur është ish-konkurrènten e “Përputhen”, Antoneta Koçin.Antoneta u bë e njohur nga “Përputhen” e më pas ka márrë pjesë si e ftuar në disa programe televízíve.

Një tjetër emër është edhe ai i Shqípes, gjíthashtu ish-konkurrènte e “Përputhen”. Ndërkohë edhe áktori Elvis Pupa, prèj kohësh është përfolur për t’u bërë pjesë e lojës.


Javën e shkùar, vetë áktori u dùk síkur e pranoi lájmin, dùke bërë me dije se do të bèhej pjesë e lojës për të sjellë pak humor dhe jo për ta fituar.

Megjíthatë, do të na dùhèt të presim spektáklin e sotëm për të zbùluar sesi banorët e rinj do të ndrýshojnë dinamíkën e lojës, kur tashmë ka mbètur pak më shumë se një muaj.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments