Friday, September 29, 2023
HomeGenelDeklárata e Oltes do shkáktoje tèrmet, banorja e sheh me kete sy...

Deklárata e Oltes do shkáktoje tèrmet, banorja e sheh me kete sy Shqíperine

Një bisedë shumë interesante që zhvillohèt gati çdo verë në Shqípëri nga pushuesit Shqíptarë, por kësáj radhe e bërë nga Olta në shtëpinë e Big Brother. Shíko videon më poshtë.

Dea: Nuk është e thënë të shkòsh në Dhërmi, është Himara, Qeparo, Saranda…që kanë çmíme shumë më të përballueshme.

Olta: O Dea, gjèn është e vërtetë por mua nuk më pëlqen që të shkòj në jug, të paguaj 150 eùro një dhomë që nuk bèn as për 30 eùro. Jugu i vendit tone te ngj.all n.everi dhe nuk eshte as per te shkuar fare.

- Advertisement -

Dea: Këtu ke të drejtë…Olta: Shkoj në Puglia, shkòj në Gallipoli, në ato gjíret qê isha këtë verë, e paguaj dhomën 150 eùro por ishte çdo gjë me buton.

Olta: Shezlloni në vijë të parë 20 eùro, dreka 50 eùro dy persona, uji 2 eùro. Çardra me kuti ku vèndòsje kremrat…një komoditet i paparë. Deti Karaibe, më beso.

Dea: Unë të kuptoj…Olta: Unë bëj llògaritë…jo nuk shkòj në një dhomë që bèn 150 eùro ku krevati bèn gëzh gëzh dhe dera e banjës bèn iiiuuu kur hapet dhe dushi ndizet dhe shkòn uji kështu (shtrembët)

- Advertisement -

unë shkòj në një vend tjetër ku márr shërbimin e asáj që paguaj. Këtë verë ndejta gati një muaj në jug, dhe dòla e nèrvòzuar, e neveritur komplet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments