Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Tèrmet në BBV”, Luizí mèrr vendimin e fòrtë në shtëpi, Olta: Nuk...

“Tèrmet në BBV”, Luizí mèrr vendimin e fòrtë në shtëpi, Olta: Nuk po iu besoj veshëve

Luiz Ejlli dùket se ka márrë një vendim të rèndësishëm për rrjèdhën e lojës së tij brènda shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

Teksa kanë káluar 67 ditë që nga nisja e reality show-t, këngëtari bëri të ditur se nga sot e tutje, do të hèqë dorë nga Kiara Tito, për t’u fokusuar në lojën e tij.

Kjo dekláratë kaq e paprítur u prít me habi nga Olta Gixhari, e cila e pyeti mènjèherë ‘po tèrhíqesh nga Kiara?’.“Zgjídh më tha mua Zhaku. Po zgjèdh, do fitoj Big Brother, e me Kiarën do tákohemi jashtë. Të dyja nuk i bëj dot, u bëra 67 ditë këtu”, tha Luizí.

Ndërkohë Olta ia pret mènjèherë: “Po tèrhíqesh nga Kiara?” dhe këngëtari i kthehèt: “Pse ha m*t kòt?”.Nga ana tjetër, Kiara Tito, e cila ndòdhej aty sqároi Armaldo Kllògjerin se Luizí do e ketë fokusín më shumë te loja, dùke treguar në këtë formë se nuk është ndjèrë kèq nga ajo që tha Luizí.

“Sa të jetë këtu do përkushtohèt vetëm te loja”, tha moderatorja. Olta shtoi se nuk ka besim te fjalët e Luizít.

“Nuk i besoj veshëve që the, po tèrhíqem nga Kiara dhe kam të drejtë të çuditem se është hera e parë që e dëgjoj”, tha áktorja.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments