Saturday, June 3, 2023
HomeGenelPak minuta párá spektáklit të sotëm, Luizí prèk shqíptarët fjalet për Kiarën:...

Pak minuta párá spektáklit të sotëm, Luizí prèk shqíptarët fjalet për Kiarën: Ju lutem mòs ma mèrrni

Situata brènda shtëpisë së “Big Brother Vip” prítet të ndrýshojë këtë javë pasi në nominim janë Luizí, Kiara dhe Bledi. Këta emra nuk janë në nominim nga të gjíthë banorët, por vetëm nga Olta pasi kishte avantazh.

Sot, ndërsa banorët janë angazhuar të realizojnë komedinë ‘Pallati 176″ Luizí ka nisur të flasë nëpër shtëpi:

“Dua Kiarën. Nuk ma mèrr njeri Kiarën. Mos ma mèrrni Kiarën. Ju premtoj ky do jetë Big Brotheri më i bukur që keni parë ndonjëherë”. Ndërkohë ai afrohèt dhe puth Kiarën.

Tre të nominuarit kanë zhvilluar sot një konferèncë përballë banorëve të tjerë. Luizí, Kiara dhe Bledi dùhèt t’i përgjígjeshin pyetjeve që vinin nga ata.

“Pse Olta ju nominoi juve”, ishte pyetja e Nitës për Luizín, i cili u shprèh se sadoqë Olta u “víktimizua” që nuk dëshiron të mbáhèt mend si ajo që ndan çifte, e kishte të mirëmenduar këtë zgjèdhje.

“Ajo e ka tregu që në fíllim që e vetmja mënyrë sipas sáj që të më dòbèsojë mua është të më hèqë krahët. Siç ia kam lárguar unë të gjíthë që ka pasur, bëri të njëjtën gjë. Dhe vèndòsi, pavárësisht se tha unë nuk dua të mbáhem mend si ajo që ndan çifte, ajo sërish më zgjodhi mua Kiarën dhe Bledin”, u shprèh Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments