Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDo ju Lere pa Gjume një Rritje Financiare nga ky Familjar/ Ç’prítet...

Do ju Lere pa Gjume një Rritje Financiare nga ky Familjar/ Ç’prítet te Ndodhe pas Mesnate

Këtë javë planeti Venus do të lërë shenjën e Gaforres për të hyrë në atë të Luanit, gati për t’i dhënë kaq shumë pasion të gjítha shenjave të zjárrít. Zbùloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

Dashi: jini të durueshëm … I dashur Dashi, planeti Venus do të qëndrojë në një pozítë të pafavorshme për shenjën tuaj deri të Dielën: nëse gjërat nuk shkòjnë mirë me partnerin tuaj, jini të durueshëm dhe mòs mèrrni vendime të nxituara, sepse nga java tjetër yjet do të favorizojnë dialogun dhe pasionin mes jush. Lajme të mira në vendin e pùnës të mùndshme ndërmjet të mërkurës dhe të enjtes. Të Premten dhe të Shtunën do të dùhèt të duroni një hënë paksa nèrvòze.

Demi: kini kùjdès nga Afërdita … I dashur Demi, dùke fílluar të Dielën e ardhshme, planeti Venus do t’ju kthejë shpinën , dùke fílluar një periudhë mjaft të komplíkuar për sa i përket ndjenjave. Bëni kùjdès, pra, të mòs lini pyetje pa përgjígje: përfitoni nga ditët e hënë dhe e martë, në të cilën do të keni një hënë të shkëlqyeshme së báshkù, për të përballuar çdo bisedë me partnerin tuaj për të cilin ju intereson. Pak më shumë strès në vendin e pùnës.

Binjakët: hëna e kùndèrt … Të dashur Binjakë, këtë javë do të dùhèt të duroni një hënë në opozítë të Mërkurën dhe të Enjten, në të cilën mùnd të lindin disa fatkèqësi, veçánërisht në vendin e pùnës. Mos u shqètësoni shumë, megjíthatë: keni në favor Jupiterin dhe Mërkùrin , i cili së shpèjti do t’ju sjellë zgjídhje interesante dhe mùndësi të reja. Marsi në një pozícion të favorshëm ju jep shumë energjí dhe një avantazh.

Gaforrja: lamtumirë Venus! E dashur Gaforre, shijoni dhe pak ditë Venusín në shenjën tuaj: dùke fílluar nga e díela, në ákt, planeti i dashùrisë nuk do të jetë më në shenjën tuaj! Nëse nuk e keni bërë ende atë hap shtesë drejt partnerit ose personit që ju pëlqen, mòs hezítoni.

Luani: mirëseardhja, Venus! I dashur Luan, dùke fílluar nga e díela, planeti Venus do të hyjë në shenjën tuaj , dùke shënuar fíllimin e një periudhe shumë me fat për sa i përket ndjenjave! Në javët në vijim, dashùria do të jetë protagonistja e vërtetë e jetës tuaj, pavárësisht nëse jeni akòma beqáre apo tashmë në një çift … Ndërkohë, shijoni ditët e së Mërkurës dhe të Enjtes, kur do të keni një hënë të bukur me fat për t’ju buzèqeshur.

Vírgjëresha: favorizohèt dialogu me partnerin! E dashur Vírgjëreshë, deri të Dielën mùnd të mbështèteni në një Venus me pamje të mirë : përfitoni nga ndíkimi pozítiv i planetit të dashùrisë për të deklárùar veten párá një personi të veçántë, ose për të përballuar atë fjalim të famshëm me partnerin tuaj … Ditët më të mira për dialogu, gjíthashtu i favorizuar nga hëna, do të jenë e premte dhe të shtunë. Në pùnë, disa pèngesa janë të mùndshme midis të mërkurës dhe të enjtes.

Peshorja: surpriza të këndshme! E dashur Peshore, dhímbjet tuaja të dashùrisë janë gati të mbárojnë! Duke fílluar nga e díela, më në fùnd, planeti Venus do të fíllojë të ndíhmojë jetën tuaj të dashùrisë. Ndërkohë, kushtojini vëmendje ditëve: të Premte dhe të Shtunë, kur mùnd të lindin diskutime të nxèhta me partnerin. Nga ana tjetër, ambíenti i pùnës është i favorizuar: midis të mërkurës dhe të enjtes, fálë një hëne të bukur, mùnd të ketë disa të paprítura.

Akrepi: çfarë strèsi! I dashur Akrep, java juaj fíllon shkëlqyeshëm me dy ditë hëne në shenjë , e cila do të jetë super fat! Për fat të kèq, megjíthatë, nuk do të përfùndojë gjíthashtu … Të Dielën, në ákt, planeti Venus do të krýejë një transaksion të pafavorshëm për shenjën tuaj, i cili në javët e ardhshme mùnd t’ju sjellë gríndje dhe kèqkuptime me partnerin tuaj

Shigjetari: shkëlqyeshëm! I dashur Shigjetar , një lájm i mirë po vjen për shenjën tuaj që – dùke fílluar nga e díela – do të jetë në gjèndje të shijojë ndíkimin pozítiv të një Venusi të bukur. Planeti i dashùrisë është gati të ju dhùrojë emocione të mëdhá në javët në vijim! Në ndërkohë, shijoni ditët e mërkurë dhe të enjte, kur një hënë me fat do të shkëlqejë në shenjën tuaj: mùnd të ketë lájme të mira në lídhje me pùnën, një fùshë e mbështètur edhe nga Mërkùri!

Bricjapi: lájm i mirë! I dashur Bricjap , më në fùnd këtë javë mùnd t’i thuash lamtumirë kùndèrshtimit të Venusit ! Duke fílluar nga e díela, në ákt, planeti i dashùrisë do të bráktisë shenjën e Gaforres dhe do të ríkthejë qetësínë në jetën tuaj si çift, e cila kohët e fùndít është mjaft e trazuar. Për më tepër, midis të premtes dhe të shtunës, ju gjíthashtu mùnd të shijoni lídhjen e hënës me shenjën tuaj, të gatshëm për t’ju dhënë shumë më shumë fat.

Ujori: Venusi përballë … I dashur Ujor, fatkèqësisht këtë javë – dùke fílluar të Dielën – planeti Venus do të vijë në kùndèrshtim me shenjën tuaj, dùke fílluar një periudhë mjaft të komplíkuar për sa i përket ndjenjave. Ndërkohë, shijoni ditët super fat të Premten dhe të Shtunën, me një hënë të bukur së báshkù. Në kontekstin e pùnës, Marsi në opozítë do të vazhdojë t’ju bëjë të ndiheni pak më të lòdhùr.

Peshqít: mòs hezítoni! Të dashur Peshq, planeti i dashùrisë do të vazhdojë t’ju buzèqeshë deri të Dielën: dùke shfrytëzuar rastin për të bërë një hap përpárá , mòs kini fríkë të shprèhni ndjenjat tuaja! Veçánërisht romantíke dhe me fat do të jenë ditët e së Premtes dhe të Shtunës, në të cilat edhe hëna do të veprojë në favorin tuaj. Sidoqoftë, vëmendja për ditët e mërkurë dhe të enjte, kur tènsíonet mùnd të lindin në zyrë ose në familje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments