Saturday, June 3, 2023
HomeGenelPlási shèshít! Jo vetem Luizín, ja ke tjeter gòditi Prodùksioni ne mbremjen...

Plási shèshít! Jo vetem Luizín, ja ke tjeter gòditi Prodùksioni ne mbremjen e djeshme

Mbremja e djshme ishte nje nate qe nuk do te hárrohèt lehte, pasi ne shtepine me te famshme ne Shqíperi ndòdhen nje seri e gjate siuatasth.

Por, ajo qe nuk do te hárrohèt lehte ishte ákti se prodùksioni me lohrat e tij aspak te pástra, mbremjen e djeshme i ka bere nje rrènge shkòdranit i cili eshte shume i pelqyer nga publíku shqíptar, por qe ne syrin e prodùksionit nuk shihèt ende si fituesi i vetem i ketij edicioni.

Me nje loje jo te paster, prodùksioni jo vetem qe máshtroi hapur Luizín, por edhe gòditi te gjíthe shqíptaret, te cilet me votat e tyre te sínqeta po kerkojne ne cdo menyre qe fituesi te jete me i pelqyeri i publíkur dhe jo lojrat e pista te prodùksionit.

Banorët u vèndòsën përballë një sfíde. Ata dùhen të hanin sa më shumë ëmbëlsira në një kohë prèj 30 sekondash.Pjesë e lojës u bènë Keisi, Kiara, Kristi, Luizí dhe Tani.

Ky i fùndít sápo ra gongu, hoqí dorë nga sfída. Banori i cili ka ngrënë më shumë ëmbëlsira, përfitoi një udhëtim fálas nga kompania prestigjoze “Sava Tours”, në Antalya .Luizí u shpall fitues.

Mbrëmja e së shtunës ka nisur me dinamíka në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Kjo pasi në fíllim të spektáklit, këngëtari Luiz Ejlli pati një kèrkesë publíke për prodùksionin, të cilën ia tha moderatores Arbana Osmani.

Ai tha se ka rënë dakord me Oltën dhe dëshirojnë një përballje kokë më kokë, dùke shkùar vetëm ata të dy në televotim.Artisti shkòdran theksoi se për të shkùar që të dy vetëm në një televotim kanë rënë dakord edhe të gjíthë banorët e tjerë.

Me të dëgjuar këtë, Arbana iu drejtua Luizít dùke i thënë: “Në çfarë ore e doni këtë dëshirë?”.Pas kësáj banorët fílluan të qeshin,

dùke kuptuar se kèrkesa e Luizít dhe Oltës është qesharake dhe se rrjèdhën e ngjárjeve në shtëpi e cákton vëllai i madh dhe jo banorët.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments