Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen lájmërimi i fríkshëm në shtepi: Do vij në Shqípëri do bëj...

Vjen lájmërimi i fríkshëm në shtepi: Do vij në Shqípëri do bëj námin per kete banor

Kevin Jacobs është mjaft áktiv në rrjètet sòcíale që pas numrit të madh të ndjèkësve që fitoi pasi Luiz Ejlli e përmendi në “Big Brother VIP”.

Fituesi i “Big Brother Kanada” është shprèhur shpesh fálènderues ndáj Luizít, dùke e konsiderùar si një gjèni dhe se dùhèt të jetë ai fituesi i reality showt shqíptar.

Kanadezí shpesh ka komentuar situata të ndrýshme që ndòdhin në BBV Albania, pavárësisht se nuk di shqíp.

Mirëpo së fùndmi në një “intervistë” të kríjuar në InstaStory, Kevin iu është përgjígjur disa pyetjeve të ndjèkësve ku sígùrisht pjesa më e madhe lídheshin me Luizín.

“A pati ndíkim Luizí ne 40 mijë ndjèkësit që keni fituar“, e pyeti një ndjèkës Kevinin.

Si gjíthmonë mjaft i drejtpèrdrejtë, kanadezí tha: “Shumë janë nga Luizí, por pjesa më interesante është se (ndjèkësit) nuk janë vetëm nga Shqípëria, por dhe nga Gjermania, Italia, Kosova, USA, Kanada dhe më shumë“.

“I ke dërguar ndonjë sms Luizít në (aplíkacionin) Big Love?“, e pyeti një tjetër ndjèkës.

“Po por ata (Top Channel) nuk e treguan kurrë, me aq sa di unë“, u përgjígj Kevin Jacobs dùke treguar se i ka dërguar një dhùratë Luizít. Pra edhe njehere prodùksioni po i perdor te gjítha mekanizmat k.under Luanit te BBV se ketij sezoni.

Per kete gje kanadezí kampion shprèhèt i zhg.enjyer dhe thote se eshte i gatshem te vije deri ne vendin tone dhe ta prese te dale Luizí si fitues pasi ka nje respekt shume te vecante per kengetarin shkòdran ku ky i f.undit ka thene se te gjíthe lojen e ka mesuar dùke pare kanadezín.

Ai postoi dhe një foto në profilin e tij zyrtar dùke treguar publíkisht mesazhin për Luizín. “E përshèndèta Luanin”, shkroi kanadezí, fitues i “Big Brother Kanada”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments