Friday, September 29, 2023
HomeGenelVjen deklárata BOMBE pas mbýlljes BBV, kjo nuk dùhèt te kishte ndòdhùr

Vjen deklárata BOMBE pas mbýlljes BBV, kjo nuk dùhèt te kishte ndòdhùr

Efi Dhèdhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizín dhe Kiarën pas përfùndimit të Big Brother Vip Albania.Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është tákuar me asnjërin prèj tyre, pasi të dy janë të angazhuar, por shtoi se do i lërë të gjíthë kohën e dùhur raportit.

Efi përsëriti edhe njëherë dekláratën se dasma e tyre iu dùk vendim i nxituar pa e njohur njëri tjetrin jashtë izolimit.

- Advertisement -“E vetmja gjë që thashë është m’u dùk dasma shumë herët për dy njerëz që nuk patën mùndësínë ta njohin njëri tjetrin në situata të ndrýshme përveç Big Brother. Ajo i përket vetëm atyre. Ky është një mendim i imi që doja ta shprèhja dhe ata ta dinin.Me Luizín jemi shumë mirë thjesht nuk kemi pasur mùndësínë të tákohemi por gjërat janë ashtu si i kemi parë, qetë, bukur dhe pa kèqkuptime. As me Kiarën nuk jam tákuar. Njerëzít kanë nèvojë për kohën e tyre. Jam e lirë t’i jap sa kohë të duan të gjíthëve. Janë të dy të angazhuar”, tha Efi.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments