Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen páralájmèrími párá PRIME, kjo qe u zbùlua ne BBV mùnd te...

Vjen páralájmèrími párá PRIME, kjo qe u zbùlua ne BBV mùnd te ndrýshoje finalen

Që kur Kristi u distancua nga Olta dhe përkrahu Luizín, kësáj të fùndít nuk i dèl e kèqja dhe shpesh herë përsërit áktin që Kristi nuk e mèríton të shkòjë në finale.

Sipas sáj, deri në një farë rrugë e solli ajo, pastaj e ndíhmoi Luizí e më pas e ndíhmoi Keisi me lídhjen që ata kríjuan së báshkù.

Duke qenë se është fíksuar me idenë për të nxjerrë Kristin nga shtëpia, Olta i kèrkoi Deas dhe Qetsorit që ata të dy t’i “bíen” Kristit, dùke përsëritur sërish shprèhjen, “Ai nuk e mèríton finalen”.

Deamishel dùke folur me të qeshur i tha Oltës se pasi të mbárojnë me Kristin, ata do fíllojnë t’i bíen njëri-tjetrit, derisa të shkòjnë në finale.

Nderkohe mes márrdhenies se Luizít me Jorin situata ka qene tashme shume e qárte. Pas daljes së Kiarës nga Big Brother është përfolur disi për një simpati qe mùnd të ketë Luizí dhe Jori.

Të gjítha dýshimet kanë lindur për shkák të ngácmimeve dhe márrëdhënies së mirë që ata kanë ndërtuar. Si gjíthmonë është Luizí ai që ngácmon dhe Jori qesh me të.

Sot këngëtari iu ka dhënë një përgjígje banorëve dhe publíkut.

I pyetur nga Gerti nëse do kishte lindur diçka mes tyre po të mòs ishte Kiara, Luizí tha: “Jo, asnjëherë edhe síkur të mòs isha me Kiarën. Unë e ngácmoj, por e shoh vetëm si shoqe. Nuk jemi tipa që mùnd të përshtateshim për një lídhje.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments