Friday, September 29, 2023
HomeGenelVjen grushti i rènde! Luizín e gòdasín aty ku nuk prítet, ja...

Vjen grushti i rènde! Luizín e gòdasín aty ku nuk prítet, ja cpo ndòdh

Ermiona nuk e fshèhu kurrë mbështètjen dhe simpatinë kundrejt Luiz Ejllit brènda dhe jashtë shtëpisë.Dyshja dhùroi momente shumë të bukura dhe meme që kujtohen ende sot.Pas përfùndimit të spektáklit, dýshja nuk janë parë báshkë, por askush nuk e vuri re dùke menduar se Ermiona jèton në Itali.

Por ndrýshe qënka situata..Jona ka reaguar në një live TíkTok ku flet edhe për fituesín, i cili sipas sáj nuk i kthen as mesazh.

- Advertisement -“Luizí s’kthen as mesazh. I çon mesazh urimi, Luizí bèn síkur është në autobuz. Ça ka Luizí,po Luizí çá ka?Po ktej do vish o Luizí, ke shpia vjehrrës dhe vjehrrit do vish ndonjëherë atje në Verona, do mërzítesh dhe ktej do e sjellësh kokën”.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments