Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen prape párálájmèrími tròndites: BBV ne rrèzík nese nuk ndòdh kjo gje

Vjen prape párálájmèrími tròndites: BBV ne rrèzík nese nuk ndòdh kjo gje

Mbrëmjen e djeshme, Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi u ríkthýen në Big Brother Vip me vendim të publíkut si 4 ish-banorët më të pëlqyer. Mirëpo një porosi që opinionisja Zhaklin Lekatari id ha Kiarës shkáktoi reagime të shumta në rrjèt. Nderkohe sipas Zhakut nese Kiara nuk ben dashùri ne BBV nuk do ti kete pùnet mire.

Para se të rifùtej në shtëpi, Lekatari i la “amanetet” moderatores dhe i tha se e ka me mèrak që ajo të bëj dashùri me partnerin e sáj Luizín brènda ne BBV. Thùmbát kanë vazhduar edhe ditën e sotme dhe Zhaklin Lekatari ka replíkuar me ndjèkësit në rrjètet sòcíale.

Ajo ka thùmbuar Kiarën dùke thënë se dashùria nuk trègòhèt dùke várur krýq në qafë, várëse të cilën moderatoja nuk e hèq qëkur dòli jashtë shtëpisë, pasi ia dhùroi Luizí. Kujtojmë se brènda shtëpisë Kiara nuk e mbánte várësen pasi shprèhej se nuk i shkònte me rrobat që vishte.

“Nuk trègòhèt dashùria vetëm dùke bërë se*k”, është komenti i njërit prèj pèrdoruesve të rrjèteve sòcíale. Ndërsa Zhaku ia kthen: Jo po trègòhèt dùke várë krýqa në qafë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments