Vjen Zarfi i BARDHE rrezíkohèt qëndrimi i Eglës në BBVip/ Çfarë DO NDODHI ME AKTOREN?

Vetëm pak më parë është komuníkuar për banorët se Egla

është në një gjèndje jo të mirë shèndètësore

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Diçka e papritur ka ndòdhùr në shtëpi. Vetëm pak më parë është komuníkuar për banorët se Egla është në një gjèndje jo të mirë shèndètësore e për momentin ndòdhèt e shtrirë në shtratin e sáj me vigon dùke márrë serum. Është lamërùar se do të ketë një njòftim të dytë në lídhje me rrugëtimin e sáj në shtëpi.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...