Xhèpat do t’i kene plòt në dimer, 6 shenjat e Hòròskòpit që do të mbajne mjáft lèk ne duar – MEDIA NEWS
Genel

Xhèpat do t’i kene plòt në dimer, 6 shenjat e Hòròskòpit që do të mbajne mjáft lèk ne duar

Tre yje për Dashin Në dashùri nuk po mùndeni të ruani qetësínë ndáj dhe do të keni vèshtírësi sidomòs të hënën dhe të martën. Jeni të lòdhùr, e për më tepër dùhèt të përballeni me shumë kèqkuptime dhe për áktin se Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Prandáj kushtojini vëmendje mënyrës sesi silleni dhe fjalëve që pèrdorni.

Në pùnë jeni ambiciozè kështu dhe shpërblimet do të vijnë: Jupiteri është në anën tuaj, por edhe Marsi ju ndíhmon. Ndaj suksesi është i garantuar!

Pesë yje për Demin Njohjet e reja në frontin sentimental janë të rèndësishme: qíelli ju buzèqesh pas muajve të vèshtírë. Por dùhèt të hárroni të káluarën dhe të ecni përpárá. E premtja është një ditë premtuese, por edhe shumë intriguese.

Në pùnë nuk ju mungon energjía, avantazhèt nuk do të mungojnë: nëse keni kaq shumë përgjegjësi dhe keni një rol të rèndësishëm, díkush do të përpiqet të rreshtohèt kùndèr jush. Mos u shqètësoni: vazhdoni të ecni párá në rrugën tuaj!

Pesë yje për Binjakët Afërdita është në anën tuaj, zemra po rrèh shpèjt dhe tákimet, ato speciale, janë të favorizuara, sidomòs të mërkurën. Mundohuni të dëgjoni zemrën tuaj, ndjenjat tuaja, por kini kùjdès nga historitë dhe aventurat me kohë të pjesshme.

Në pùnë ka kreativitet dhe ditët e enjte dhe të premte do të jenë të rèndësishme për të kríjuar márrëdhënie të reja. Jeta juaj e pùnës mùnd të ndrýshojë së shpèjti, edhe me vetëm një telefonatë!

Pesë yje për shenjën e Gaforres Ditët në frontin sentimental janë paksa të vèshtíra, do të dùhèt të qártësoni zemrën. Ka nga ata që preferojnë të vëzhgojnë: emocionet nuk mungojnë, por píkat e referimit janë të pákta.

Në pùnë, gjíthçka dùket se është kùndèr jush: idetë janë aty, por dùhèt të lu ftoni pak dhe të bèni l uftë bërrylash për t’ia dalë!

Katër yje për Luanin Sfera e dashùrisë po pèrmírësohèt: Afërdita është në anën tuaj, dùhèt ta lini veten të shkòjë dhe të përjètoni emocione të bukura, mjaft me fríkën dhe mòsbesimin. Ndeshjet tani janë favoritë.

Në pùnë po vijnë rezùltate të mira: ju keni një rol të rèndësishëm, por dùhèt të promovoni veten dhe t’u trègòni të gjíthëve se kush jeni. E hëna premton për mirë!

Tre yje për shenjën e Vir gjëreshës Afërdita nuk është më në anën tuaj, por energjía nuk ju mungon. Ju dëshíròni ta lini veten të hídhèt pas dashùrisë, por po kèrkoni personin e dùhur për ju, një person që mbi të gjítha ju bèn të ndjeheni mirë. Në pùnë, zhvillime të mëdhá janë në rrugë e sipër, në fùnksíon të vitit të ardhshëm: së pari, megjíthatë, do t’ju dùhèt të zgjídhni disa çështje të pazgjídhùra!

Pesë yje për shenjën e Peshores Në dashùri dùhèt ta lini veten të shkòjë pas një emocioni të qártë, veçánërisht nëse do të bèni zgjèdhje. Duhèt të përfshíheni, sidomòs të enjten. Në pùnë gjíthçka po ndrýshon dhe java është e favorshme: hajde, pèrpjèkjet, herët a vonë, do të shpërblehen!

Pesë yje për shenjën e Akrepit Afërdita së shpèjti do të jetë në anën tuaj, por përpiquni të mòs ngátërroheni në situata të vèshtíra. Qielli ju buzèqesh dhe e premtja do të jetë intriguese, por mòs kèrkoni njerëz të vèshtírë dhe që për më tepër janë edhe lárg jush. Në pùnë situata është e qëndrueshme, por kùjdès nga diskutimet: ka nga ata që nuk ndájnë mendime të njëjta me ju!

Tre yje për shenjën e Shigjetarit Jeni dùke vënë në dýshim një histori dhe e enjtja dhe e premtja mùnd të jenë pak të bèzdísshme. Momentalisht dëshíròni ta përjètoni një raport dashùrie lirisht, pa kufizíme. Në pùnë, Jupiteri është në anën tuaj dhe ju ndíhmon të bèni zgjèdhje për të ardhmen: përpiquni të provoni risiz të ndërmèrrni shtigje të reja, pa hùmbur kurajën dhe nxitjen!

Pesë yje për të lindurit në shenjën e Bricjapit Në periudhën e fùndít i keni dhënë më shumë hapësirë ​​pùnës, e më pak ndjenjave. Por tani ju dùhèt të përpiqeni të zgjídhni një pròblèm dhe të kuptoni si janë gjërat, mbi të gjítha të sqároheni me zemrën tuaj: mjaft më pështjellim. Në pùnë ka ardhùr koha: dùhèt të përfshíheni dùke i lënë mënjanë gjërat që ju shqètësojnë.

Pesë yje për Ujorin Lidhjet tani mùnd të fòrcohen, Afërdita dhe Marsi janë në anën tuaj: megjíthatë ndjeheni pak të lòdhùr, dùket se jeni vënë në kèrkim për partner/in ideal… Në pùnë dùhèt të vini në dýshim një projekt, dùke pùnuar me strategjí të reja: ata që ju rrethojnë mùnd të jenë të dobishëm, këshillat janë gjíthmonë të çmuara!

Pesë yje për të lindurit në shenjën e Peshqve Afërdita nuk është në dizavantazh me shenjën tuaj, ndáj mùnd ta lini veten të hídhèt pas pasionit në dashùri, sidomòs nga e enjtja kur edhe Hëna do të hyjë në shenjën tuaj. Në pùnë, periudhá është e rèndësishme, mùnd të bèni edhe një revansh. Marsi, megjíthatë, është kùndèr, ndáj mòs e hùmbni durimin dhe mbáni mend se qetësia është gjíthmonë aleati më i mirë!.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button