TRÁGJIKE! Njё tjetёr zarf nё shtёpinё e BBVA 3

Një zarf i bardhë mbèrriti në “Big Brother Vip 3”, i cili iu lexua banorëve nga Bardhi.

Fillimisht, në zarf zbùlohèt se cila është skuadra fituese e sfídës së kërcimit, mes skuadrës së Albit dhe Gracianos.

Nga ana tjetër, është zbùluar gjíthashtu se cili do të jetë lideri i ri i javës, pas përfùndimit të Erjolës nga ky pozícion.

“Banorë, publíku ka vèndòsur përmes rrjèteve sòcíale që grupi fitues i “Dancing with the Big Brother” është skuadra e Albit”.

Në këtë moment të gjíthë anëtarët e skuadrës janë ngritur njëherësh në këmbë dùke u përqafuar me njëri-tjetrit, për të festuar këtë moment tríùmfues për ta.

Me tej, Bardhi ka vijuar të lexojë zarfin, në të cilin shkruhej:

“Vetëm ky grup do të ketë buxhèt për javën e ardhshme dhe do të jetë në dorën e tyre nëse dëshirojnë ta ndájnë me banorë të tjerë”.

“Gjithashtu ka ardhùr momenti që të zgjídhni liderin e ri, i cili do e márrë pozícionin e tij nesër. Ju dùhèt të votoni me radhë në dhomën e ndenjes. Kujdes, lideri do të ketë një avantazh të rèndësishëm mbrëmjen e së martës”, përfùndon Bardhi.

Mbas votimeve të të gjíthë banorëve, Vesa është shpallur liderja e re e shtëpisë, ku të gjíthë e kanë pritur me duartròkitje Vesën në këtë pozícion të ri.

Leave a Reply