Zbùloni Sot Njerëzít që ju Bèjnë Mágjí/ Kjo letër ta Gjèn Saktë fare, ja si të Shpètoni

Nuk bèsojme se ne kete planet ka njeri qe nuk i ka shkùar sikurse nje here ose me shume kèq ne jeten e tyre dhe me mùndesi te madh secili ka pyetur se perse juve nuk po ju shkòjne gjerat ashtu si ju po i mendonit. Madje ka edhe nje fakt shume te rèndeshishem qe duhet ta dini. Dhe ky fakt dùhet qe t’ua hape syte me shume pra me pak fjale, mòs i bèsoni gjithkujt qe keni afer edhe pse ai ose ajo mùnd te shfáqe nje fytyre engjëlli dhe nje shpírt te mire.

Nese ne jeten tuaj gjerat do tju shkòjne sa me mire, ta dini se ne krahun tjeter do te kete miq, mikesha apo njerëz te afert apo edhe familjare qe do t’u shfáqen ndjenja apo shenja zílie dhe keta njerëz do te lèshojne nje energji super nègative nga shpirti i tyre dhe si rrjèdhoje ju mùnd te prèkeni. Kete dùkuri ndrýshè e njohim edhe si prèkjen nga syri i kèq.

Çfare trègon ky testi i sotem ne lídhje me prèkjen nga syri? Gjithçka qe te bèni eshte te kápni nje nga letrat qe ju trègon ky artikull dhe me pas te shíkoni mesazhin qe ajo ju sjèll ne lidhje me faktin se cili eshte ai apo ajo qe mùnd te sjèlle nègátivitet ne jeten tuaj dhe arsyeja perse.

Mbájeni mire ne mend se nese ju ka prèkur syri i kèq, dijeni se kjo ka ndodhur nga nje person qe ju rrí shume afer dhe ju lèshon nje energji qe juve nuk ju bèn mire per momentin. Ata nuk e trègojne me fjale zíline qe kane ndáj jush, por me smírren e tyre do te bèjne qe gjèrat ne jeten tuaj te mos shkòjne si po i mèndonit.

Nese zgjòdhet letren e pare, afer jush eshte nje person femer qe emri i nis me germat “A, E, F, L, dhe K” dhe per nje arsye jo shume te qarte dhe sùbjektive, ky person femer me nje zíli shume te madhe dhe me nje nègátivitet qe i bùron nga thèllesia e shpirtit, po ju ndíkon ne planet tuaja.

Ky person nuk do qe ju te përparoni ne te ardhmen tuaj dhepo i tènton te gjitha menyrat qe tju rríje prane duke kërkuar me te gjitha menyrat qe tua ndrýshòje mendjen qe ju te zgjídhni rrugen e gábuar. Dhe me e bukura eshte se ajo fèmer po ju trègòn shume dashuri dhe po ju gènjèn me shpirtin e saj te lígè.

Sùksesi eshte kryefjala ne jeten tuaj dhe ju kèni nje shpirt lùftárak dhe jeni nje perosn qe do te arríni shume gjera te mira ne jete, dhe me se shumti ne fùshen e fínancave ndáj dhe mos u shqètesoni per asgje.

Edhe pse perballe jush apo prane jush do te qèndroje ky person femer ju pèrseri mágjía dhe fùqía e Uníversit do tju bèkojhe dhe do ju mbròje ne çdo háp te jetes tuaj qe ju mòs te bíni víktíme e zílíse apo pròblèmeve qe ju shkáktojne zílíqáret e kësaj bote.

Nese ke zgjèdhur letren me numrin dy, ketu dùhet qe te trègoni nje kùjdes te veçante sepse ne te tashmen tuaj ju keni kríjuar nje liste te gjate me plane apo keni shume endrra dhe dëshira per te rèalizuar, por? Eshte nje person qe ju rri shume afèr qe per fatin e kèq mùnd te jete edhe nje familjar apo edhe nje person qe bánon shume prane jush dhe ky person qofte femer apo mashkull ka nje ndíkim shume te kèq kur eshte prane jush.

Te gjitha planet tuaja lídhen me fínancat dhe me shtimin e pròspèritetit dhe kjo i ben keta njerëz qe juve te mòs t’ju shòhin me nje sy te mire dhe sado qe ju po perpíqeni qe ti vini gjerat ne vije, serish rruges ju dálin pèngesa.

Per kete arsye do te beni mire qe nga sot e deri ne ardhjèn e vitit tjeter, shume plane apo gjera personale, te mòs i dískutoni me askend dhe sídomos me personat qe ju rrine sa me shume afer, qòfte ata dhe fámiljare pse ne fùnd te fùndit per ju keto kohe ka me shume djáj se sa engjëj.

Nese ke zgjèdhur letren me numrin tre, mbani ne mendje se tek ju po ndíkon me syrin e kèq nje person ne punen tuaj dhe jo si per çùdi po ky eprspn eshte i afert shume em ju dhe qe sa here qe jeni ne pune me te ai/ajo kërkon tju ndíhmòje por ne te vèrtete po ju bèn kèq.

Edhe pse ju dèshironi te merrni gjithçka apo te perpároni sa me shume ne pune, serish syri i tyre i kèq po ua bllòkon rrùget dhe nuk po ju lèjon qe ju te arríni májat. Kjo eshte dhe arsyeja pse per nje kohe dùhet qe te rríni sa me shume te vètmi qe ju ta lárgoni kete nègátivitet.

Gjèni arsye te ndrýshmè qe ju te fílloni te lárgòni disa njerëz qe ne pamje te jashtme mùnd te shfáqen si te mire por qe ne brèndesi te tyre kane nje shpírt te lígè. Dhe mòs u hápni ne asnjë nga planet tuaja, çdo gje qe do ta bèni eshte ta kryeni ne nje fshèhtesi maksimale.

Madje keto kohe as mòs jèpni asnjë lèk hùa apo ne trajten e nje bòrxhi sepse kjo do te bèje qe ne boten mes njerëzve qe ju rrèthon te shtòhet me shume lígèsia dhe do te jete akoma me shume e vèshtíre per ju qe te arríni ne planet qe zèmrá juaj deshiron.

Leave a Reply