Vjen lájmërimi i fríkshëm në shtepi: Do vij në Shqípëri do bëj námin per kete banor

Kevin Jacobs është mjaft áktiv në rrjètet sòcíale që pas numrit të madh të ndjèkësve që fitoi pasi Luiz Ejlli e përmendi në “Big Brother VIP”. Fituesi i “Big Brother Kanada” është shprèhur shpesh fálènderues ndáj Luizít, dùke e konsiderùar si një gjèni dhe se dùhèt të jetë ai fituesi i reality showt shqíptar. Kanadezí

E FUNDIT, Plas skándáli per BBV, trònditese kjo qe po qárkùllon shèshít

Është përfolur shumë herë nëse banorët që bèhen pjesë e formateve si Big Brother paguhen por edhe pse në rrjèt qárkùllojnë shifra të ndrýshme, asnjëherë nuk është konfirmuar nëse ka qënë e vërtetë apo jo. Për këtë, ka dhënë një përgjígje ish-konkurrènti i edicioni të parë të ‘Big Brother VIP Kosova’, këngëtari Bruno Pollògati. Gjatë

Luizí flet më në fùnd me të ëmën brènda shtëpisë, prodùksioni bèn veprimin e paprítur

Vazhdon seria e telefonatave brènda shtëpisë dhe emocionet janë të mëdhá jo vetëm për banorët por edhe për ndjèkësit. Një telefonatë që prítej me shumë kùriozítet ishte patjeter ajo midis Luizít dhe një nga familjarët,që qèlloi të ishte píkërisht nëna e tij. Biseda: Nëna e Luizít: Faleminderit prodùksionit që na e ka të mùndur këtë

Del video “e fríkshme” nga TCH, u zbùlua gjíthçka ishte e planifíkuar më parë

Kiara ishte eliminuar të shtunën e káluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën. Ani pse Kiara ishte më e preferùar, Olta vazhdoi garën, shkruan lájmi.net. Së fùndi është publíkuar një video me disa sekuenca ku nxjerret haptas, e gjíthë strategjía e prodùksionit. Në video shihèt që dalja e Kiarës ishte e planifíkuar.